Przykładowe realizacje

oprogramowanie na zamówienie, demonster

Kreator prezentacji PowerPoint (aplikacja webowa online, sklep)

Klient: BBK Solutions / easy4u center (email)
Z przyjemnością rekomendujemy usługi firmy Neuronet, która wykonała dla nas wysoce niestandardowy serwis internetowy znakomicie wywiązując się z powierzonego zlecenia. Strona została wykonana bardzo sprawnie terminowo. Firma wykazała się dużym doświadczeniem zawodowym uwzględniając nasze wskazówki i oczekiwania odnośnie projektowanego serwisu. Nasza współpraca przebiegła nienaganni i profesjonalnie. Neuronet jest godnym polecenia partnerem w zakresie tworzenia innowacyjnych i nieszablonowych rozwiązań IT.
Aplikacja online służąca do generowania profesjonalnych prezentacji Microsoft PowerPoint. Aplikacja z założenia ma ułatwiać proces tworzenia prezentacji bez znajomości oprogramowania firmy Microsoft. Prezentacje stworzone w oprogramowaniu zapisywane są w formacie pptx 100% kompatybilnym z Microsoft PowerPoint oraz posiadają dodatkowe funkcje których nie posiada oryginalny system microsoftu. W systemie został stworzony panel administratora do zarządzania użytkownikami, prezentacjami czy zamówieniami. W aplikacji wdrożono dwa różne systemy płatności. Wszystkie funkcje systemu były zaprogramowane od początku do końca przez naszą firmę.
PHP, laravel, angular, mysql, HTML5, generowanie PDF, system płatności

oprogramowanie na zamówienie, uniwersytet

Generator chmur wyrazów - rozumienie tekstu przez maszynę (aplikacja online)

Klient: Uniwersytet Łódzki (www,email)
Firmie Neuronet powierzyłam wykonanie bardzo skomplikowanego projektu - aplikacji internetowej. Jestem bardzo zadowolona z efektów - aplikacja działa i wygląda tak, jak planowałam - i współpracy - bardzo szybki kontakt, szczegółowe wyjaśnianie wszelkich zawiłości. Polecam!
Aplikacja wspomagająca proces nauki języka angielskiego. Aplikacja powstała w oparciu o skomplikowany algorytm rozpoznający znaczenie wyrazów i określający położenie/odległość znaczeniową od wybranej kategorii dla dowolnie wpisanego tekstu. Projekt niecodzienny i wymagający dodatkowej nauki zagadnień z dziedziny językoznawstwa oraz dobrania niestandardowych rozwiązań informatycznych. Standardowe rozwiązania przy tworzeniu aplikacji internetowych nie spełniały oczekiwań trzeba było więc stworzyć aplikację w opraciu o bardziej zaawansowane technologie i podejść do tematu z większym zaangażowaniem aniżeli przy tworzeniu popularnych systemów informatycznych. Wszystkie rozwiązania były zaprogramowane od początku do końca przez naszą firmę.
javascript,nodejs, angular2, arangodb,HTML5,generowanie PDF

oprogramowanie na zamówienie, porownywarkapdf

Porównywarka plików PDF (aplikacja desktop)

Klient: Marcin Karpiński
Firma neuronet wykonała projekt sumiennie i zgodnie z wymogami. Aplikacja działa bezbłędnie, szybko i w 100% pokrywa nasze zapotrzebowanie. Projekt został wykoany w terminie i z dbałością o szczegóły. Firma neuronet przykładała się do realizacji i cierpliwie wdrażała wszystkie pomysły które pojawiały się w trakcie realizacji. Polecamy.
Aplikacja typu desktop służąca do porównywania plików PDF. Oprogramowanie służące do szybkiego porównywania rysunków technicznych. Program ma za zadanie wyłapywać wszelkie nawet najdrobniejsze różnice pomiędzy dwoma rysunkami technicznymi. Aplikacja poddaje analizie oba obrazy, dostosowuje skalę oraz dopasowuje oba obrazy nawet gdy były stworzone w różnych programach i elementy porozmieszczane były w różnych miejscach na stronie. Aplikacja pomocna w przypadku gdy klient otrzymywał różne wersje tego samego projektu (rysunku technicznego) w formacie PDF i bardzo dużo czasu zajmowało wyłapanie gołym okiem drobnych różnic w skomplikowanych rysunkach technicznych. Korzystanie aplikacji sprawiło iż proces ten skrócił się do kilku sekund.
Visual Studio, C#, V8 engine, semantic

oprogramowanie na zamówienie, sklep internetowy

Sklep internetowy gramophone.pl

Klient: Łukasz Mikołajczyk
Jestem zadowolony z profesjonalnej, funkcjonalnej i estetycznej strony zrobionej przez NEURONET. Została wykonana szybka i rzetelna praca. NEURONET to profesjonalna firma, która służy pomocą i dobrą radą. Polecam
Sklep internetowy oferujący płyty winylowe. Projekt został wykonany od A do Z przez firmę neuronet (w tym autorska szata graficzna,klip video oraz logo).
Prestashop, PHP, HTML5, javascript
Napisz do nas a od ręki odpowiemy
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
Wszelkie prawa zastrzeżone ©NEURONET 2016-2019