Strony WWW, sklepy internetowe, serwisy i systemy online

sklepy internetowe, strony www

Strony i sklepy internetowe - zwiększaj swoje obroty

Tworzymy strony internetowe które sprawiają że zarabiasz. Strony firmowe, strony wizytówki, sklepy internetowe, to tylko ułamek naszych usług które przekładają się na większą ilość twoich klientów. Charakteryzuje nas kilkunastoletnie doświadczenie oraz obsesyjne dążenie do zwiększania swoich umiejętności oraz wiedzy z zakresu IT oraz marketingu, co sprawia że wysuwamy się na prowadzenie. Razem z naszymi klientami tworzymy zespół idący w tym samym kierunku. Dzięki informatyce osiągamy sukcesy, dołącz do nas i stwórzmy razem coś ciekawego. Stań się częścią wspólnoty dążacej do wyznaczonych celów, dążącej do zwiększenia zysków dzięki zastosowaniu technologii informatycznych.
Napisz do nas i dowiedz się więcej.

Rodzaje stron internetowych

Wyróżniamy 5 podstawowych rodzajów stron internetowych:

  • Strona wizytówka
  • Strona statyczna
  • CMS
  • Sklep internetowy
  • Aplikacja internetowa

Strona wizytówka

Strona wizytówka to strona informacyjna. Służy głównie do przedstawienia oferty oraz kontaktu tak aby klienci mogli szybko znaleźć daną firmę w internecie. Strona wizytówka charakteryzuje się tym iż nie posiada żadnych podstron. Strona wizytówka nie posiada szczegółowych opisów poszczególnych produktów lub usług prowadzonej działalności i zawiera się na jednej stronie. Wizytówka internetowa służy przekazaniu krótkiej treści klientowi w sposób graficzny który sprawia że klient postrzega firmę jako prestiżową i elegancką.

Strona statyczna

Strona statyczna to strona internetowa z kilkoma podstronami. Strona statyczna nie posiada żadnego oprogramowania po stronie serwera do dynamicznego tworzenia zawartości. Jest to najprostsza forma strony internetowej z odnośnikami (linkami) do kilku podstron w postaci menu. Strona statyczna posiada większe możliwości prezentacji firmy, oraz produktów i usług w stosunku do strony wizytówki. Na stronie statycznej można zaprezentować galerie zdjęć firmy, oraz dodać charakterystykę prowadzonej działalności.

Strony CMS

CMS - Content Management System czyli system zarządzania treścią.
Doskonałym przykładem strony cms jest blog internetowy. Strona oparta na CMS jest stroną dynamiczną co oznacza że w łatwy sposób można dokonywać aktualizacji, oraz dodawać nowe treści. Dodawanie i edytowanie treści na stronie jest bardzo łatwe i możliwe w każdej chwili bez znajomości zaawansowanych technologii internetowych. Do obsługi systemu CMS wystarczy podstawowa znajomość edycji tekstu np w programie Word czy nawet notatnik. Jeżeli chcesz co jakiś czas samodzielnie dodawać wpisy na własnej stronie informujące np o rozmaitych promocjach bądź informujące klientów o nowych produktach - jest to idealna strona dla Ciebie. CMS można wykorzystać również do zainteresowania potencjalnych klientów własną stroną internetową prowadząc bloga internetowego objaśniającego różnorodne zagadnienia z branży prowadzonej działalności gospodarczej.

Sklepy internetowe (online)

Sklepy internetowe to forma strony www umożliwiającej dokonanie zakupu przez internet. Sklep internetowy posiada bardzo dużo korzyści nie wymagających wysokiego nakładu finansowego i znacząco poszerza możliwości zdobywania nowych klientów. Pomożemy Ci nie tylko stworzyć sklep internetowy twoich marzeń, ale również w pozostałych działaniach marketingowych i promocyjnych związnych z internetem. Jesteśmy firmą która pomaga realizować cele naszych klientów i długo po wywiązaniu się z umowy pozostajemy w kontacie. Napisz do nas i zapytaj o współpracę.

Aplikacja internetowa

Aplikacja internetowa to zaawansowana strona www wykorzystująca systemy skryptowe po stronie serwera jak i przeglądarki. Więcej możeż dowiedzieć się tutaj: Aplikacje internetowe

Napisz do nas a od ręki odpowiemy
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
Wszelkie prawa zastrzeżone ©NEURONET 2016-2019