O nas

W neuronet stawiamy na pewne wartości którymi kierujemy się również w życiu prywatnym. Nie interesuje nas tylko i wyłącznie szybki zarobek i dążenie do zwiększania obrotów za wszelką cenę. Przede wszystkim liczy się dla nas wykonanie projektu najlepiej jak potrafimy, zadowolenie z dobrze wykonanej pracy, zadowolenie klienta oraz przyjazna atmosfera współpracy. Jesteśmy uczciwi. Nie wykorzystujemy niewiedzy i nieznajomości dziedziny jaką jest tworzenie oprogramowania przez naszych klientów. Kod który tworzymy jest zawsze najwyższej jakości.

W neuronet nie tworzymy oprogramowania którego sami nie chcielibyśmy otrzymać.

Dzięki współpracy z nami zyskacie Państwo spokojny sen i poczucie bezpieczeństwa wiedząc że celem naszej firmy nie jest ilość świadczonych usług(zyski) ale jakość która ma ogromne znaczenie.

Gwarantujemy iż jeżeli podejmiecie Państwo współpracę z naszą firmą - będziemy ostatnią firmą z branży tworzenia oprogramowania z którą będziecie chcieli współpracować. Mamy swoje zasady, swoje zdanie i nie jesteśmy najtańsi(mimo że mamy bardzo niskie ceny) ale podsumowując wszelkie korzyści jakie otrzymacie(i problemy jakich unikniecie) przy współpracy z naszą firmą na pewno się opłaci.

Bardzo chętnie nawiążemy długoterminową współpracę i staniemy się zaprzyjaźnioną firmą z branży IT. Z naszymi klientami nawiązujemy ludzkie relacje i staramy się pomagać im w realizacji celów za pomocą rozwiązań informatycznych.

Co jeszcze otrzymacie Państwo od nas w pakiecie podejmując z nami współpracę?

 • Szybką i przede wszystkim skuteczną realizację projektu.
 • Profesjonalne oprogramowanie stworzone dokładnie według wytycznych zapisanych w umowie.
 • Solidnie przetestowany kod (unit testing) najwyższej jakości.
 • Kod który tworzymy zgodny jest ze standardami jakie panują w danym języku programowania czy konkretnym framework’u na którym powstanie oprogramowanie.
 • Solidną konstrukcję aplikacji
 • Nowoczesne rozwiązanie - posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży, nieustannie i intensywnie uczymy się nowych rzeczy i śledzimy nowinki techniczne z dziedziny produkcji oprogramowania i pobocznych, więc zostawiając nam swój projekt możecie być pewni, iż dokonaliście bezpiecznego i najlepszego wyboru - wiedza jest kluczowym elementem tworzenia nowego oprogramowania.
 • Spokój umysłu. Każdy projekt doprowadzamy do końca. Na każdym etapie wgląd w przeprowadzane prace i objaśnienie na żądanie fragmentów kodu. Dbamy o renomę naszej firmy oraz zadowolenie naszych klientów.
 • Do każdego projektu przykładamy jednakową uwagę i staramy się tworzyć oprogramowanie jak najlepsze pod względem jakości oraz możliwości rozbudowy o nowe funkcjonalności/moduły.
 • Udzielamy aż rocznej gwarancji po zakończeniu projektu, dzięki czemu możecie być pewni że nie zostawimy Was w razie wystąpienia jakichś problemów - jesteśmy zawsze pod ręką.
 • Jesteśmy konkretni i dotrzymujemy słowa.
 • Chętnie służymy pomocą i udzielamy informacji związanych z branżą IT.
 • Bardzo chętnie nawiążemy długoterminową współpracę i pomożemy zrealizować Państwa cele.
 • Jesteśmy godni zaufania i wyznajemy zasadę współpracy typu "win-win".

Może to wydawać się dziwne ale nie wszyscy zdają sobie sprawę z poniższych informacji. Kupując u nas oprogramowanie tak naprawde kupujecie od nas wiedzę którą posiadamy i którą zdobywaliśmy na przestrzeni lat. Gaża zawodowego programisty który posiada duże doświadczenie i umiejętności sięga do kilkunastu tysięcy złotych za miesiąc pracy. Cena gotowego rozwiązania które sprzedawane jest hurtowo może być nieporównywalnie niższa aniżeli zamówienie dedykowanego oprogramowania (szytego na miarę) gdyż koszt rozkładany jest na wielu użytkowników, którzy zakupią kopie przeznaczoną dla wielu osób. Cena nie jest dla nas najważniejsza niemniej jednak musi utrzymywać się na jakimś poziomie abyśmy dalej mogli świadczyć usługi.

Napisz do nas a od ręki odpowiemy
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
Wszelkie prawa zastrzeżone ©NEURONET 2016-2019